اخبار


فعالیت های اجرایی سال 94
ورود محموله سینتر فلکس نما در تاریخ 94/12/28


عملیات بتن ریزی سقف دوم نیمه شرقی ساختمان تاسیسات مرکزی


عملیات بتن ریزی تاسیسات شمال سایت

عملیات بتن ریزی طبقه تراز 2.70- ضلع شرقی ساختمان تاسیسات و ادامه بتن ریزی دیوار حائل غربی در تراز 2.00-

عملیات بتن ریزی شمال سایت مورخ 94/09/19

ورود دو محمومله بار شیشه نما مورخ 94/08/17


بتن ریزی دیوارهای ساختمان تاسیسات شمال سایت 94/08/16

نصب پروفیل نما ضلع شرق برج A


بتن ریزی دیوارها و ستون های ساختمان تاسیسات شمال سایت

نصب پروفیل نما ضلع شرق برج A


پیشرفت فیزیکی پروژه میلینیوم در هفته دوم مهر ماه 94
نصب پروفیلهای نما ضلع شرق برج A


دپو پروفیلهای نمای ضلع شرق برج A

نصب قطعات زیر سقفی در طبقات برج Cداربست بندی و آرماتوربندی و قالب بندی دیوارهای ساختمان تاسیساتمصاحبه روابط عمومی با مهندس غلامرضا ساعدی، مدیر پروژه میلینیوم تهران و گزارش پیشرفت پروژه

جناب آقای مهندس، از آخرین مصاحبه انجام شده  تاکنون چه فعالیتهای اجرایی   انجام شده است ؟

به نام خدا و با سلام، ضمن تشکر از جنابعالی ، به استحضار شما و سهامداران گرامی می رسانم، هم اکنون در بخشهای مختلف پروژه عملیات اجرایی در حال انجام می باشد. عملیات اجرایی نصب شیشه های نما در بلوک  Aدر ضلع غرب تا قبل از طبقه پنت هاوس صورت پذیرفته است، به طوری که نمای اجراء شده در ضلع غرب برج A زیبایی خاصی به این پروژه عظیم بخشیده است. در ضلع جنوب نصب پانل های نما تکمیل شده و نصب شیشه های نما در چهار طبقه انجام شده است و با ورود محموله های جدید شیشه و پروفیل های نما به کارگاه، عمليات اجرايي ادامه خواهد يافت. همچنين در ضلع شرق برج A آماده سازی پانل های نما جهت نصب همچنان ادامه دارد و با تکمیل عملیات زیر سازی و تحویل آن به دستگاه نظارت، عملیات نصب پانل ها انجام خواهد شد. نصب قطعات آنکراژ نما درضلع شرق، غرب و شمال بلوکC به منظور آماده سازی جهت نصب پانل های نما نیز در حال انجام  می باشد.

      در شمال سایت پروژه هم عملیات اجرایی ساختمان تاسیسات مرکزی در حال انجام است و در حال حاضر، عملیات اجرای دیوارهای حایل و ستونها در طبقه دوم ساختمان  تاسیسات در دست انجام می باشد.

      جناب آقای مهندس،آیا سرعت عملیات اجرایی مناسب می باشد ؟  

یقینا تمامی تلاش دست اندرکاران ، تکمیل پروژه در سریعترین زمان ممکن و استفاده بهینه از تمامی منابع موجود می باشد. با توجه به اینکه جبهه های کاری زیادی وجود دارد می توان در صورت تامین منابع مالی به عملیات اجرایی سرعت بخشید و در مدت زمانی حدودا دوساله پروژه را به مرحله تکمیل عملیات نزدیک نمود. نوسانات تامین منابع مالی و نیز محدودیت های آن ، بر سرعت عملیات اجرایی تاثیر گذار خواهد بود ولی با وجود این نوسانات و محدودیت های موجود، عملیات اجرایی با رعایت کامل مسائل فنی و استانداردها کماکان ادامه دارد.

در مصاحبه گذشته ، با توجه به تحولات ماههای اخیر در عرصه سیاست خارجی و داخلی، نسبت به آینده پروژه خوشبین بودید، آیا هنوز هم این خوشبینی وجود دارد ؟

این خوشبینی هنوز هم وجود دارد و وجود ترافیک ایجاد شده به دلیل حضور هیئت های سیاسی و اقتصادی خارجی در روزها و هفته های اخیر در تهران و وجود ساختمانی با استانداردهای روز دنیا و استعدادهایی برای تبدیل شدن به یک ساختمان  بین المللی، این خوشبینی را تداوم می بخشد.

جناب آقای مهندس، از اطلاعاتی که در اختیار ما قراردادید متشکرم.

بنده هم سپاسگزارم و برای جنابعالی و سهامداران گرامی آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

مصاحبه کننده: رضا رفیع پور

بتن ریزی دیوارها و ستونهای ساختمان تاسیسات شمال سایتنصب آنکراژ قطعه دوم در نمای ضلع شرق برج A
نمونه گیری از بتن مورد استفاده در ساختمان تاسیسات
ورود دو محموله شیشه نما مورخ 94/06/24

نمای ضلع غرب برج A
نمای ضلع جنوب برج A

نما در ضلع جنوب و غرب برج A

بار پروفیل وارد شده به کارگاه جهت نما


قالب بندی و داربست بندی ساختمان تاسیسات شمال سایت
نخستین نمایشگاه توانمندی های بخش تعاون
ورود دو محموله شیشه نما مورخ 94/06/09
مصاحبه روابط عمومی با مهندس غلامرضا ساعدی، مدیر پروژه میلینیوم و گزارش تصویری پیشرفت
عملیات اجرایی پروژه در هفته پایانی مرداد ماه 94

جناب آقای مهندس، ضمن تبریک انتصاب شما به عنوان مدیر پروژه  لطفاً از آخرین وضعیت عملیات اجرایی پروژه اطلاعاتی در اختیار ما قراردهید؟

 

به نام خدا و با سلام، ضمن تشکر از جنابعالی و همچنین جناب آقای مهندس فرودی که مدیریت پروژه را به عهده داشتند و هم اکنون هم مدیریت اجرایی پروژه را به عهده دارند، به استحضار می رسانم هم اکنون در بخشهای مختلف پروژه عملیات اجرایی در حال انجام می باشد. عملیات اجرایی نما در بلوک  Aدر ضلع غرب ادامه دارد و نصب شیشه های نما از تراز 19/50+ تا تراز 50/10+  به طورکامل و در قستهای بالاتر بر روی ستونها تا قبل از طبقه پنت هاوس صورت پذیرفته است. در ضلع جنوب تکمیل نصب پانل های نما و در ضلع شرق نصب دستکهای فلزی اتصال به پروفیلهای آلومینیومی نما در حال انجام می باشد. همچنین نصب قطعات آنکراژ نما درضلع شرق، غرب و شمال بلوکC به منظور آماده سازی جهت نصب پانل های نما نیز در حال انجام می باشد.

در شمال سایت پروژه هم عملیات اجرایی ساختمان تاسیسات مرکزی در حال انجام است و مخازن 1000 متر مکعبی و طبقه اول آن اجراء شده و در حال حاضر، عملیات اجرای دیوارهای حایل و ستونها در طبقه دوم تاسیسات در دست انجام می باشد.

عملیات اجرایی تکمیل زیر زمین ها و پارکینگ ها هم در چهار طبقه زیر زمین در قسمتهای تکمیل نشده بلوک C ادامه دارد.

      جناب آقای مهندس،آیا برنامه عملیات اجرایی با زمان‌بندی پروژه انطباق دارد؟  

همانطور که می دانید پروژه به مجموعه کارهایی که با بهره گیری از منابع انسانی، مالی، زمانی و...  به صورت مستمر برای دستیابی به منظور یا هدف خاصی انجام می‌گیرد، گفته می‌شود.

  پروژه‌ها شامل فعالیتهایی هستند که باید در تاریخهای معین، با هزینه‌هایی معین و کیفیت تعیین‌شده‌ای به انجام رسند. لازمه موفقیت هر پروژه، دستیابی توام به هر سه عامل زمان، هزینه و کیفیت معین است . به عنوان مثال اجرای نما طبق قرارداد 24 ماه پیش بینی شده است، حال اگر هزینه خرید مصالح نما شامل پروفیل، شیشه و.... در زمان تعیین شده محقق شود، در زمان پیش بینی شده انشاءا... اجرای نما با بالاترین کیفیت به اتمام خواهد رسید.

پروژه میلینیوم دارای چه امکانات و ویژگی هایی است و برای توسعه این امکانات چه اقداماتی صورت گرفته است ؟

 پروژه میلینیوم به عنوان یک نماد شهری در تهران و نیز نماد کیفیت در صنعت ساختمان کشور مطرح است. تمامی امکانات یک ساختمان مدرن با رعایت بالاترین استانداردها در این ساختمان وجود دارد و بدون شک این کیفیت، استواری و زیبایی، رفاه و آسایش ساکنان را به ارمغان خواهد آورد. این ساختمان با بالاترین استانداردهای روز دنیا و رعایت تمامی مباحث و مقررات ملی ساختمان و آیین نامه های ساختمانی ازجمله آیین نامه طرح ساختمانها در برابر زلزله (استاندارد 2800) درتمامی مراحل، طراحی و اجراء گردیده و حتی پس از تحویل واحدها به ساکنین، واحدهای تعمیر و نگهداری از ساختمان، پیش بینی شده که این تمهیدات خدمات رسانی به ساکنین را تا سالها گارانتی خواهد نمود.  

آینده پروژه را چگونه ارزیابی میکنید و آیا امکان سرمایه گذاری در پروژه وجود دارد ؟

به نظر اینجانب تحولاتی که در ماههای اخیر در عرصه داخلی و خارجی به وقوع پیوسته، طبیعتاً دوران مناسبی را نوید می دهد. برداشته شدن تحریم ها از یک سو و رویکرد مثبتی که امروز برای سرمایه گذاری در ایران در حال شکل گیری است به نظر می رسد که شرایط، انشاا... رو به بهبود است. این وضعیت برای سازمان ها و نهادهای بزرگتر که شرایط آنها ارتباط مستقیمی با میزان سرمایه گذاری خارجی دارد ملموس تر و به طبع آن برای پروژه های کوچک تر نیز فرصت ایجاد سرمایه گذاری را موجب می گردد. قطعاً با رصد تحولاتی که بوجود آمده و پس از این رخ خواهد داد، این چنین فرصت هایی کم نخواهد بود و  من امیدوارم که ما نیز بتوانیم از این فرصت بهره برداری لازم را انجام دهیم.

جناب آقای مهندس، از اطلاعاتی که در اختیار ما قراردادید متشکرم.

بنده هم سپاسگزارم و برای جنابعالی و سهامداران گرامی آرزوی موفقیت دارم.

مصاحبه کننده: رضا رفیع پور


ورود محموله شیشه های نماادامه نصب پنلهای نما ضلع جنوب برجA
ادامه نصب شیشه های نما ضلع غرب برجA
جوشکاری کامل تیرهای فرعی سازه نگهبان شرقی برج C


داربست بندی و آرماتوربندی ساختمان تاسیسات شمال سایت


گزارش تصویری پیشرفت عملیات اجرایی پروژه هفته سوم مرداد ماه 94
نصب شیشه نمای غرب برجA


نصب فریم نمای ضلع جنوبی برجA
نصب قطعه دوم آنکراژ ضلع شرقی برجA


ورود مصالح جهت آرماتوربندی ساختمان تاسیسات شمال سایت
آرماتوربندی سقف و دیوار ساختمان تاسیسات شمال سایت تا تراز 7.10-


بتن ریزی و عمل آوری سقف ساختمان تاسیسات شمال سایت تراز 7.10-
ورود دومین محموله شیشه نما به کارگاه

نصب شیشه نما در ضلع غرب سایت

نصب پانل های آلومینیومی نما در ضلع جنوب سایت

آرماتور بندی سازه تاسیسات شمال سایت

جوشکاری تیرهای فرعی سازه نگهبان شرق سایت برج c


مصاحبه روابط عمومی با مهندس فرودی، مدیر پروژه برج میلینیوم و گزارش تصویری پیشرفت عملیات اجرایی

پیرو مصاحبه مورخ 94/04/02 با جناب آقای مهندس فرودی، مدیر پروژه برج میلینیوم، در مورخه 94/04/18 مجدداً پیگیر آخرین وضعیت عملیات اجرایی نما شده
ایم که خلاصه آن به همراه تصاویر مربوطه تقدیم می گردد.

·         جناب آقای مهندس فرودی ، از عملیات اجرایی نمای برج میلینیوم چه اطلاعاتی دراختیار ما قرار می دهید؟

با سلام و عرض ادب خدمت جنابعالی و سهامداران محترم، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در این ماه مبارک، در رابطه با عملیات اجرایی نمای برج میلینیوم به عرض می رسد که پانل های وجه غربی برج A در هر طبقه، از لحاظ جانمایی و موقعیت نصب پانل و وضعیت لاستیک روی اتصالات، توسط دستگاه نظارت مورد بررسی و کنترل و در نهایت مورد تایید قرار گرفت. در حال حاضر عملیات بستن پیچهای اصلی اتصال به دستک های فلزی موسوم به قطعه نوع C در تمام طبقات درحال انجام می باشد.

·         جناب آقای مهندس،از اولویت بعدی عملیات اجرایی نما چه خبرهایی برای ما دارید؟

همانطور که قبلا عرض کرده بودم، درخصوص اولویت بعدی که عملیات مربوط به وجه جنوبی برج A می باشد، مونتاژ پروفیلهای آلومینیومی به منظور ساخت پانل، به تعداد 91 پانل به اتمام رسیده است. دستکهای فلزی اتصال به پروفیلهای آلومینیومی موسوم به قطعه نوع C مربوط به وجه جنوبی روی قطعه آنکراژ ثابت نصب گردیده است. دستگاه نظارت درحال بررسـی جانـمایی قطعـات و عملیات نقـشه برداری مربوطـه می باشد و در مراحـل نهایی عملیات کنـترلی قرار داریم. ان شاء ا... در هفته آینده با تایید دستگاه نظارت، نصب پانل های آماده شده در وجه جنوبی برج A آغاز می گردد.

·         کارخانه ارومیه شرکت نماکاران هزاره سوم مشغول چه فعالیتی می باشد؟

درحال حاضر عملیات برشکاری، سوراخکاری و نصب قطعات الحاقی روی پروفیلهای آلومینیومی وجه شرقی برج A درحال انجام می باشد و علاوه بر 2 محموله که قبلا ارسال شده بود، 2 محموله دیگر از پروفیلهای آماده شده مربوط به این وجه، درمحل پروژه تخلیه گردیده است.

·         از این پروفیل ها چه تعدادی مونتاژ شده است؟

در حال حاضر عملیات مونتاژ پروفیل های آلومینیومی به منظور ساخت پانل در حال انجام می باشد و تعداد 75 پانل از وجه شرقی برج A نیز آماده شده است.

·         جناب آقای مهندس، از وضعیت شیشه ها برای ما بگویید.

طبق سفارش صورت پذیرفته، قطعات شیشه دوجداره نما مربوط به وجه غربی برج A  در حال تولید می باشد، همچنین 2 محموله از شیشه های دوجداره نمای غربی برج A  به مساحت 1354 مترمربع در پروژه تخلیه گردیده است. در حال حاضر 2 محموله دیگراز قطعات شیشه دوجداره نمای غربی برج A بارگیری شده و در حال ارسال به محل پروژه می باشد.

جناب آقای مهندس، از اطلاعاتی که در رابطه با نمای برج میلینیوم، در اختیار ما قرار دادید متشکرم.

بنده هم متشکرم. در ضمن تعدادی تصویر در رابطه با عملیات اجرایی نما تهیه شده که به حضور سهامداران گرامی تقدیم می کنم . ان شاء ا... دوهفته دیگر مجددا در خدمت شما خواهم بود. با آرزوی موفقیت.

مصاحبه کننده: رضا رفیع پور


ورود محموله قطعات شیشه دو جداره نما به پروژه

عملیات نصب قطعات شیشه دوجداره نما در وجه غربی برج A


عملیات نصب کامپوزیت روی ستونهای کراس برج
A به صورت نمونهعملیات نصب دستکهای فلزی موسوم به قطعه نوع c به آنکراژ ثابت در وجه جنوبی برج A
عملیات مونتاژ پانل های آلومینیومی نما مربوط به وجه شرقی برجA
دپوی پروفیل های آلومینیومی مونتاژ شده
پروفیل های آلومینیومی دپو شده در ضلع شرقی


دپوی دستکهای فلزی اتصال به پروفیل آلومینیومی مربوط به وجه شرقی برج A


دپوی قطعات آنکراژ ثابت مربوط به وجه غربی برج C

ورود محموله شیشه نما

نمای جنوب برج A

نمای ضلع غرب برجAکارگاه نماکارانجوشکاری رواق ضلع شرقی برج Cقالب بندی سقف ساختمان تاسیسات شمال سایتمصاحبه روابط عمومی با مهندس مجید فرودی، مدیر پروژه  برج میلینیوم و گزارش تصویری پیشرفت پروژه

پیرو مصاحبه مورخ 94/03/18 با جناب آقای مهندس فرودی، مدیر پروژه برج میلینیوم، در مورخه 94/04/02 مجدداً پیگیر آخرین وضعیت عملیات اجرایی نما شدهایم که خلاصه آن به همراه تصاویر مربوطه تقدیم می گردد.

·         جناب آقای مهندس فرودی ، از عملیات اجرایی نمای برج میلینیوم چه خبرهایی برای ما دارید؟

با سلام و عرض تبریک حلول ماه مبارک رمضان خدمت جنابعالی و سهام داران محترم

 در رابطه با عملیات اجرایی نمای برج میلینیوم به عرض میرسد که پس از اتمام مونتاژ و نصب پانلهای آلومینیومی در وجه غربی برجA ، عملیات بستن پیچهای اصلی اتصال به دستکهای فلزی موسوم به قطعه نوع C و نصب پروفیل های افقی بین پانلهای نما در این وجه ادامه داشته و از دیروز، کنترل و بررسی پانلها در هرطبقه ، از لحاظ جانمایی و موقعیت پانل و وضعیت لاستیکهای روی اتصال توسط دستگاه نظارت درحال انجام می باشد.

·         جناب آقای مهندس، از اولویت بعدی عملیات اجرایی نما چه کارهایی انجام شده است؟

درخصوص اولویت بعدی که عملیات مربوط به وجه جنوبی برج A می باشد ،مونتاژ پروفیلهای آلومینیومی به ارتفاع 6/785 متر به منظور ساخت پانل ادامه داشته و در مجموع تعداد 91 پانل برای وجه جنوبی آماده گردیده و در محوطه غربی کارگاه دپو شده است. دستک های فلزی اتصال به پروفیلهای آلومینیومی موسوم به قطعه نوع C مربوط به وجه جنوبی به تعداد حدود 800 قطعه پس از عملیات گالوانیزه وارد کارگاه شده است و در وجه جنوبی روی قطعه آنکراژ ثابت در حال نصب می باشد. ضمنا پس از کنترل جانمایی و عملیات نقشه برداری مربوطه و تائید دستگاه نظارت، نصب پانل ها آغاز می گردد.

·         کارخانه ارومیه شرکت نماکاران هزاره سوم به چه فعالیتی مشغول هستند؟

پس از عملیات صورت پذیرفته روی پروفیلهای آلومینیومی مربوط به وجه جنوبی، عملیات برشکاری، سوراخکاری و نصب قطعات الحاقی روی پروفیل های آلومینیومی وجه شرقی برجA درحال انجام می باشد و سه روز قبل نیز، 2 پارت از پروفیل های وجه شرقی برجA به پروژه حمل گردید و تخلیه شد. درحال حاضر نیز در پروژه میلینیوم عملیات مونتاژ پروفیل های آلومینیومی به منظور ساخت پانل در حال انجام می باشد و تعداد 7 پانل از وجه شرقی برجA نیز آماده شده است.

·         جناب آقای مهندس، شیشه‌ها در چه مرحله ای قرار دارد؟

طبق سفارش صورت پذیرفته ، قطعات شیشه دوجداره نما، مربوط به وجه غربی برج A در حال تولید می باشد و همچنیـن در حال حاضر 2 پارت از شیـشه های دوجداره نمای غـربی برج A بارگیری و  ارسـال شده است و ان شاء ا... در هفته آینده در پروژه تخلیه می گردد.

جناب آقای مهندس فرودی متشکر از وقتی که در اختیار ما قرار دادید و مارا از آخرین اخبار مربوط به عملیات اجرایی نما مطلع نمودید.

بنده هم سپاسگزارم و دو هفته دیگر مجددا پیشرفت عملیات را  گزارش خواهم نمود.

مصاحبه کننده: رضا رفیع پور

نصب پروفیلهای آلومینیومی افقی بین پانل ها در وجه غربی برج Aبستن پیچ های اصلی اتصال پانل های نما به دستک های فلزی
مونتاژ پروفیل های آلومینیومی به منظور ساخت پانل های نما در وجه جنوبی برج Aدپوی پانل های آلومینیومی مونتاژ شده مربوط به وجه جنوبی برج A
نصب دستکهای فلزی اتصال به پروفیل های آلومینیومی در وجه جنوبی برج
Aتخلیه پروفیل های آلومینیومی مربوط به وجه شرقی برج
A
 

گزارش تصویری بازدید جناب آقای مهندس پژمان معاون محترم وزارت راه و شهرسازی و جناب آقای دکتر واحدی مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران


گزارش تصویری پیشرفت پروژه
عملیات مونتاژ پانل آلومینیومی نما مربوط به ضلع جنوب برج A
نصب  دستک های فلزی اتصال به پروفیل های آلومینیومی در ضلع جنوب برج A

نصب  پروفیل های آلومینیومی افقی بین پانل های نما در ضلع غربی برج A
عملیات جوشکاری  رواق در ضلع شرق برج c
عملیات جوشکاری  رواق در ضلع شمال برج cعملیات تیر ریزی سقف  تراز 0.00+ سازه نگهبان ضلع شرق
عملیات بتن ریزی سقف تراز 0.00+  سازه نگهبان ضلع شرق
ادامه عملیات آماده سازی سقف تراز 7.10- ساختمان تاسیسات شمال سایت


مصاحبه روابط عمومی با مهندس مجید فرودی، مدیر پروژه میلینیوم
:

پیرو مصاحبه مورخ 94/02/30 با جناب آقای مهندس فرودی، مدیر پروژه برج میلینیوم، در مورخه 94/03/18 مجدداً پیگیر آخرین وضعیت عملیات اجرایی نما شدهایم که خلاصه آن به همراه تصاویر مربوطه تقدیم می گردد.

-         جناب آقای مهندس فرودی ، هم اکنون عملیات اجرایی نمای پروژه برج میلینیوم در چه وضعیتی قرار دارد؟

با سلام به حضور کلیه سهام داران محترم و جنابعالی

 در رابطه با عملیات اجرایی نمای برج میلینیوم به عرض میرسد که در این دو هفته، در وجه غربی بلوک A، عملیات مونتاژ پانلها ادامه داشت و 6 ردیف عمودی پانل در طرفین راه پله و 2 ردیف عمودی دیگر، روی راه پله نصب گردید و عملیات مونتاژ و نصب پانل ها در وجه غربی بلوک A به اتمام رسید. در مجموع در ضلع غرب این بلوک  ،182 پانل به ارتفاع 6/785 متر نصب گردیده است.

-         جناب آقای مهندس، از اولویت بعدی چه کارهایی انجام شده است؟

عملیات برشکاری، سوراخکاری و نصب قطعات الحاقی روی پروفیلهای آلومینیومی مربوط به وجه جنوبی بلوک A در کارخانه ارومیه شرکت نماکاران هزاره سوم به اتمام رسید و به پروژه برج میلینیوم حمل گردید که در محوطه کارگاه دپو شده است. در حال حاضر عملیات مونتاژ این پانلها برای وجه جنوبی در حال انجام می باشد.

-         جناب آقای مهندس، وضعیت دستکهای فلزی اتصال به پروفیل‌های آلومینیومی نما، برای این اولویت در چه مرحله‌ای می‌باشد؟

دستک های فلزی اتصال به پروفیلهای آلومینیومی نما، موسوم به قطعه نوع C به تعداد حدود 800 قطعه ساخته شده و جهت عملیات گالوانیزه ارسال گردیده است. از این تعداد حدود 370 قطعه به پروژه میلینیوم حمل شده و در وجه جنوبی روی قطعه آنکراژ ثابت ، موسوم به قطعه نوع B نصب گردیده است.

-         جناب آقای مهندس، شیشه‌ها در چه مرحله ای قرار دارد؟

به موازات نصب پانل های نما در وجه غربی ، قطعات شیشه دو جداره مربوط به سه وجه بلوک A نیز براساس ابعاد مورد نیاز سفارش داده شده و در حال تولید است و پیش بینی می شود که قطعات شیشه دو جداره مربوط به وجه غربی بلوک Aدر تیر ماه به پروژه حمل گردد. در این مدت، عملیات تکمیلی نصب پانل ها در وجه غربی انجام و پس از تحویل به دستگاه نظارت، عملیات نصب شیشه ها آغاز می گردد.

جناب آقای مهندس فرودی از اینکه به سوالات ما پاسخ دادید، تشکر نموده و آرزوی موفقیت برای شما و همکاران داریم.

بنده هم سپاسگزارم و دو هفته دیگر پیشرفت عملیات را گزارش خواهم نمود و آرزوی توفیق دارم .

مصاحبه کننده: رضا رفیع پور

گزارش تصویری پیشرفت پروژه میلینیوم

دپوی پروفیل های آلومینیومی مربوط به وجه جنوبی بلوک
Aپروفیل های عمودی آماده شده جهت مونتاژ پانلنصب لاستیک و پلی آمید روی پروفیل های آلومینیومی مربوط به وجه جنوبی بلوک
Aپروفیل های آماده شده جهت مونتاژ پانل
 


پانل های نصب شده در وجه غربی بلوک Aعملیات نصب دستک های فلزی اتصال به پروفیل های آلومینیومی نما در وجه جنوبی بلوک
A 


گزارش تصویری نصب پانل
های نما، بتن ریزی سقف مخازن آب و ساختمان مرکزی، ورود محموله پروفیل
عملیات مونتاژو نصب پانل نما ضلع غرب

عملیات بتن ریزی سقف تراز 7.10- و نیم طبقه تراز 10.10- ساختمان تاسیسات شمال سایت

نصب رواق های  بلوک Cتیرریزی و مونتاژ تیرهای فرعی رواق های ضلع غربی بلوک C

آماده سازی سقف تراز همکف سازه نگهبان ضلع شرق  بلوک C جهت بتن ریزیورود پروفیل های آلومینیومی پانل نما مربوط به  ضلع جنوب

بازدید دانشجویان معماری از پروژه در مورخ 94/03/06

بازدید مدیر فروش بخش خاورمیانه شرکت GREE

مصاحبه روابط عمومی با مهندس فرودی، مدیر پروژه برج میلینیوم
« بنام آنکه جان را فکرت آموخت»

پیرو مصاحبه مورخه 94/02/16، طبق قراری که با جناب آقای مهندس فرودی، مدیر پروژه برج میلینیوم در تاریخ 94/02/30 داشتیم، مجدداً پیگیر آخرین وضعیت عملیات اجرایی نما شده‏ ایم که خلاصه آن به همراه تصاویر مربوطه تقدیم می‌گردد.

·         جناب آقای مهندس فرودی، هم اکنون عملیات اجرایی نمای پروژه برج میلینیوم در چه وضعیتی می‌باشد؟

با سلام به حضور کلیه سهام داران محترم و جنابعالی

    در رابطه با عملیات اجرایی نمای پروژه برج میلینیوم به عرض می‌رسد که در این دو هفته، در وجه غربی بلوک A شش پانل به ارتفاع 6/785 متر درشمال راه پله و 4 پانل دیگر در جنوب راه پله نصب گردید و توسط دستگاه نظارت کنترل شد و این 2 ردیف عمودی، مبنای نصب بقیه پانل‌ها قرار گرفت. سپس عملیات مونتاژ پانل‌ها در این مدت ادامه داشت و 4 ردیف عمودی پانل، در طرفین راه پله نصب گردید. در مجموع 14 پانل افقی، هرکدام به ارتفاع 6/785 متر و 72 پانل عمودی به همین ارتفاع، در وجه غربی بلوک A نصب گردیده است.

·         جناب آقای مهندس از اولویت بعدی، چه کارهایی انجام شده است؟

    همانطور که در مصاحبه قبلی خدمت جنابعالی عرض کردم، اولویت بعدی براساس نظر مشاورین محترم، ضلع جنوب بلوک A می‏ باشد. در حال حاضر عملیات برشکاری، سوراخکاری و نصب قطعات الحاقی روی پروفیل‌ها برای این وجه در کارخانه ارومیه شرکت نماکاران هزاره سوم رو به اتمام است که در هفته آینده به کارگاه میلینیوم حمل می‌گردد. در ضمن دستک‌های فلزی اتصال به پروفیل‌های آلومینیومی نما، موسوم به قطعه نوع C به تعداد 400 قطعه ساخته شده و جهت عملیات گالوانیزه ارسال شده است که در هفته آینده به کارگاه حمل می‌گردد و عملیات مونتاژ این قطعات، روی قطعه آنکراژ ثابت موسوم به قطعه نوع B، در وجه جنوب بلوک A شروع خواهد شد. حدود 400 قطعه دیگر نیز برای این وجه در حال ساخت می‌باشد. همچنین عملیات مونتاژ آنکراژ ثابت به اسکلت فلزی در وجه شمالی بلوک C نیز آغاز شده است.

جناب آقای مهندس، آرزوی موفقیت برای شما و همکاران داریم و از اینکه به سوالات پاسخ دادید متشکرم.

دو هفته دیگر مجددا پیشرفت عملیات را گزارش خواهم نمود. با آرزوی سلامتی و موفقیت

مصاحبه کننده: رضا رفیع پور

گزارش تصویری عملیات اجرایی پروژه میلینیوم
عملیات مونتاژ پانل آلومینیومی
عملیات نصب لاستیک و پلی آمید روی پروفیلهای آلومینیومیدپوی پانل های آلومینیومی مونتاژ شده

 


آماده سازی پانل های آلومینیومی جهت نصب
عملیات نصب پانل های آلومینیومی

نمایی از پانل های نصب شده ردیف افقی و عمودی در وجه غربی بلوک A
پانل های آماده جهت نصب در وجه غربی بلوک A 1


برشکاری آرماتورها جهت استفاده در سقف طبقه همکف در محدوده بلوک میانی و شمالی


عملیات قالب بندی سقف طبقه همکف در محدوده ضلع شرقی برج میانی و شمالی


عملیات قالب  بندی سقف تراز  7.10-  ساختمان تاسیسات مرکزی 
ساخت و آماده سازی قطعه اول آنکراژ های نما جهت نصب


ادامه مونتاژ قطعات رواق پیرامونی برج شمالی و میانی در ضلع غربی


گزارش تصویری برگـزاری کارگاه تخصصی معماری کلان شهر تهران - فرهنگ، اقتصاد و انرژی (Tehran-CEE) در سالن اجتماعات پروژه برج میلینیوم، توسط پرفسور  pedro B. Ortiz استاد مهمان در پلی تکنیک میلان و مشاور سازمان های دولتی بین المللی، پرفسور Daniel zarza دانشگاه الکالا دو هرانس مادرید، پرفسور  Gabriele Lafrankie مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهری دانشگاهMIT ، دکتر مهرداد جاویدی نژاد


مصاحبه مدیر پروژه برج میلینیوم در رابطه با پیشرفت عملیات نما
به نام آنکه جان را فکرت آموخت

مصاحبه روابط عمومی با مهندس مجید فرودی، مدیر پروژه برج میلینیوم

پیرو مصاحبه مورخه 93/12/14 با جناب آقای مهندس فرودی، مدیر پروژه برج میلینیوم، در مورخه 94/02/16 مجدداً پیگیر آخرین وضعیت عملیات اجرایی نمای پروژه شده ایم که خلاصه آن به همراه تصاویر مربوطه تقدیم می گردد.

·      جناب آقای مهندس فرودی، هم اکنون عملیات اجرایی نمای پروژه برج میلینیوم در چه مرحله ای قرار دارد؟

با سلام و عرض تبریک سال 1394 به حضورکلیه سهام داران محترم و جنابعالی

در رابطه با عملیات اجرایی نمای پروژه برج میلینیوم به عرض می رسد که پیرو مطالب مصاحبه قبلی، پس از پایان تعطیلات نوروز، رگلاژ دستکهای فلزی اتصال به پانل آلومینیومی نما موسوم به قطعه نوع C در بدنه غربی بلوک A آغاز و به موازات آن دستگاه نظارت اقدام به کنترل تک تک این قطعات نمود و این عملیات در فروردین ماه به تأیید دستگاه نظارت رسید. با تجهیز کارگاهی که برای آماده کردن پانل ها صورت پذیرفته، عملیات مونتاژ پانل آغاز شد. ابتدا انواع لاستیکها، قطعات پلی امید و قطعات الحاقی روی پروفیلهای آلومینیومی با پیچهای مخصوص و سیلیکون نصب گردید، سپس پروفیلهای افقی و عمودی بر روی شاسی های مربوطه به یکدیگر متصل شد. پانل ها براساس نقشه های Shop Drawing به ارتفاع 6/785 متر و عرض 2/25 متر و براساس تیپ بندی در نقشه ها آماده شد. هر پانل در واقع دو طبقه به ارتفاع 3/40 متر و به عرض یک دهانه را پوشش می دهد. 14پانل برای یک ردیف افقی در تراز 16/10+ زیر نظر دستگاه نظارت آماده گردید. این پانل ها با دقت بسیار زیاد شروع به نصب شد. پس از تأیید این مرحله توسط دستگاه نظارت، اقدام به نصب پانل ها به صورت عمودی و در دو طرف راه‏پله غربی به سمت بام نمودیم. در این مرحله 6 پانل به ارتفاع 785/6 متر در شمال راه پله و 8 پانل در جنوب راه‏پله نصب گردید و توسط دستگاه نظارت مورد تأیید قرار گرفت. همچنین در ضلع غرب و شرق بلوک C عملیات مونتاژ قطعات آنکراژ ثابت موسوم به قطعه نوع B در حال انجام است و بخش باقیمانده این قطعات در حال ساخت می‌باشد که پس از کنترل کل وجه توسط دستگاه نظارت اقدام به جوشکاری این قطعات خواهیم نمود. در ضمن تصاویر این بخش از فعالیتها را خدمت جنابعالی تقدیم میکنم. لطفاً از این مجموعه تصاویر، تعدادی را جهت استحضار سهام داران محترم انتخاب و در سایت ارائه فرمایید.

·      حتماً، جناب آقای مهندس، زمان بندی برنامه اجرایی نمای ضلع غرب بلوک A چقدر پیش ‏بینی شده است ؟

این مرحله یکی از بخشهای حساس عملیات نصب نما می باشد، زیرا هم مبنای ارتفاعی پروفیلهای افقی در تطابق با وضعیت ازبیلت تیرهای فلزی پیرامونی در سه بلوک، در این مرحله تعیین می گردد و هم در خصوص رعایت فاصله تا اسکلت (خط پروژه) و رعایت شاقولی بودن، دارای اهمیت ویژه ای می باشد. در ادامه کار، نصب پانل ها به صورت عمودی در جنوب و شمال راه پله به تعداد 10 پانل دیگر که در پای کار موجود می باشد، انجام و با اجرای این 2 ردیف عمودی و 1 ردیف افقی، مبنای نصب مابقی پانل ها در لوپ شمالی و جنوبی در این وجه مشخص گردیده و نصب پانل ها تا اتمام وجه غربی ادامه خواهد یافت. زمانی که برای نصب پانل ها در وجه غربی بلوک A پیش بینی می شود، حدود 45 روز می باشد.

·      جناب آقای مهندس، بعد از ضلع غرب بلوک A ، کدام وجه در اولویت قرار می گیرد ؟

برای اولویت وجوه بعدی، جلساتی با مشاورین محترم داشته ایم. در نهایت براساس نظر مشاورین و بررسی‏های فنی صورت پذیرفته، وجه جنوبی بلوک A در اولویت بعدی قرار دارد که در این خصوص برای ضلع جنوب بلوک A نیز دستکهای فلزی اتصال به پروفیل آلومینیومی نما موسوم به قطعه نوع C در 5 تیپ و به تعداد حدود 800 قطعه در حال ساخت می‌باشد که پس از کنترل دستگاه نظارت و عملیات گالوانیزه نمودن آن به پروژه حمل خواهد شد و هم اکنون در کارگاه ساخت شرکت نماکاران هزاره سوم در ارومیه، پروفیلهای آلومینیومی نما برای ضلع جنوب بلوک A در حال برش، سوراخکاری و اتصال قطعات الحاقی میباشد.    

·      جناب آقای مهندس، نصب شیشه ها را چه زمانی انجام می دهید ؟

به موازات نصب پانل های نما در وجه غربی بلوک A ، شیشه های دو جداره نیز براساس ابعاد مورد نیاز سفارش داده شده و شیشه ها با کیفیت بسیار عالی در حال تولید هستند و پیش بینی می شود که در خرداد ماه به پروژه حمل شود که پس از اتمام نصب پانل در وجه غربی بلوک A و تأیید دستگاه نظارت، عملیات نصب شیشه ها آغاز گردد.

جناب آقای مهندس فرودی از اینکه به سوالات ما پاسخ دادید، تشکر نموده و آرزوی موفقیت برای شما و همکاران داریم. ان شاءا... دو هفته دیگر مجدداً مزاحم می شویم.

بنده هم سپاسگزارم و آرزوی توفیق دارم .

مصاحبه کننده: رضا رفیع پور

نصب لاستیک و پلی آمید روی پروفیل های آلومینیومیلاستیک های نصب شده روی پروفیل های آلومینیومی


پروفیل های افقی آماده شده جهت مونتاژ پانلمونتاژ پروفیل های آلومینیومی پانل های نما

پانل های آماده جهت نصب در وجه غربی بلوک Aنصب پانل های نما در وجه غربی بلوک A

 سوراخکاری پانل های نما جهت تثبیت در محل مورد نظرتثبیت و بستن اتصال پانل های نمانمایی از پانل های نصب شده در وجه غربی بلوک Aنمایی از پانل های ردیف افقی در وجه غربی بلوک A


نمایی از پانل های ردیف افقی و عمودی در وجه غربی بلوک A

 اهم فعالیت های اجرایی پروژه میلینیوم در فروردین1394ورود محموله های جدید پلی آمید، سیلیکون ، واشرها و ... به پروژه

عملیات قالب  بندی سقف تراز  7.10-  ساختمان تاسیسات مرکزی در محدوده مخازن  1100 متر مکعبی

عملیات قالب بندی، آرماتور بندی و بتن ریزی و کیورینگ بتن سقف طبقه1- در محدوده ضلع شرقی برج میانی و شمالی

عملیات قالب بندی، آرماتور بندی و بتن ریزی و کیورینگ بتن سقف طبقه همکف در محدوده ضلع شرقی برج میانیاسفند ماه 1393

تصاویر عملیات اجرایی ساختمان نیکان کرج
اجرای لوله کشی گاز واحد هاعایق کاری پشت بام

اجرای موزاییک بام

شاسی کشی آسانسور

کف سازی و اجرای لوله کشی تاسیسات واحدها

عایق کاری داخلی واحدهانصب داربست نما بلوک Aدیدار نمایندگان محترم سهامداران مورخ 93/12/23ادامه بتن ریزی 6 عدد از ستونهای ساختمان تاسیسات مرکزی
ادامه بتن ریزی دیوار حائل شماره 2 ساختمان تاسیسات مرکزی

ادامه بتن ریزی دیوار شماره 1 ساختمان تاسیسات مرکزیادامه بتن ریزی ساختمان تاسیسات مرکزی


   

شروع قالب بندی سقف سازه نگهبان شرقی برج های شمالی و میانی در تراز 5.70

مصاحبه روابط عمومی با مهندس مجید فرودی مدیر پروژه میلینیوم
      جناب آقای مهندس، لطفاً از آخرین وضعیت عملیات ساخت و نصب نمای پروژه اطلاعاتی در اختیار ما قرار دهید.

      به نام خدا، هم اکنون در بلوک  Aساخت، نصب و جوشکاری کلیه قطعات زیر سقفی و پشت بندهای مهاری تیرهای پیرامونی موسوم به قطعه نوع  A  به تعداد حدود 2000 قطعه به انجام رسیده است، قطعات آنکراژ ثابت موسوم به قطعه نوع B به تعداد حدود 4000 قطعه ساخته و به بدنه فلزی ساختمان نصب شده‌اند، نصب دستک‌های فلزی اتصال به پانل‌های آلومینیومی نما  موسوم به قطعه نوع C به آنکراژهای ثابت در وجه غربی بلوک A نیز در این هفته به پایان رسیده است.

     در این مرحله پیمانکار محترم بایستی نسبت به رگلاژ دستک‌های فلزی و نقشه برداری  کل بدنه غربی بلوک A و تحویل آن به دستگاه نظارت و مشاورین اقدام نمایند و پس از این مرحله پیمانکار مجاز به نصب پانل‌های آلومینیومی خواهد بود، به موازات این عملیات، کار ساخت و نصب قطعات فلزی C و B , A  در سایر بخش‌های پروژه ادامه دارد.

      جهت عملیات اجرایی نما تاکنون، 27 دستگاه کلایمر پرتابل کارگاهی نصب و راه‌اندازی شده است، تاورکرین‌ها و آسانسورها جابه‌جا شده‌اند و در حال حاضر 2 دستگاه تاورکرین 3 تن در بلوک A  و  C و یک دستگاه تاورکرین 12 تن در وسط بلوکB  برای پشتیبانی عملیات اجرایی نما آماده شده‌اند.  

      جناب آقای مهندس؛ چه زمانی پانل‌ها نصب می‌شود؟

      همانگونه که عرض کردم، پس از تائید کامل نقشه‌برداری و تثبیت موقعیت زیرکار با توجه به آماده بودن پروفیل‌های آلومینیومی و حمل بخش اعظم آن به پروژه، مجوز این کار صادر خواهد شد و قابل ذکر است که نمونه نهایی نما براساس طرح مشاور محترم اجرا و به تائید رسیده است.

     جناب آقای مهندس؛ چرا پانل‌ها الان آماده نمی‌شود؟ 

      از آنجائیکه نگهداری و دپوی پانل‌ها موجب آسیب دیدگی و اعوجاج آنها خواهد گردید، فعلاً دپوی مصالح به صورت پروفیل برش خورده می‌باشد تا پس از کنترل دستگاه نظارت و صدور مجوز نصب، تولید پانل‌ها آغاز و به محض تولید، در جای خود در نما استقرار یابند.

      جناب آقای مهندس؛ از شیشه‌های نما چه خبر؟

      با بررسی‌های صورت پذیرفته روی رنگ، مشخصات تاسیساتی ( U-Value ) و استحکام، بهترین نوع شیشه‌ با مشخصات فنی بسیار مناسب انتخاب شده است و پیش‌پرداخت‌ها تامین شده و امید داریم برای اردیبهشت آینده شیشه‌ها به پروژه حمل و عملیات نصب آنها آغاز گردد.

      جناب آقای مهندس؛  قطعات سرامیکی نما چطور؟

       مطالعات و بررسی‌های فنی و مهندسی قطعات سینتر فلکس که یک نوع سرامیک صنعتی می‌باشد نیز انجام شده است و انشاالله همزمان با نصب شیشه‌ها آنها نیز مونتاژ و نصب خواهد گردید.

       و برنامه زمان‌بندی عملیات اجرایی نمای پروژه؟  

      اجرای کل نما طبق قرارداد 18 تا 24 ماه پیش‌بینی شده است.

      جناب آقای مهندس فرودی سپاسگزاریم.

       بنده هم سپاسگزارم.
       مصاحبه کننده : اقای رضا رفیع پور


مونتاژ قطعات کلایمر جهت نصب قطعات نمامونتاژ وزنه های تعادل کلایمر در بامکلایمرهای مونتاژ شده در محوطه کارگاهعملیات نقشه برداری از پروژه به منظور تعیین محل دقیق خط نمای پروژهساخت قطعه اول آنکراژ های نما در کارگاه ساختساخت قطعه اول آنکراژ های نما در کارگاه ساختدپوی قطعه اول آنکراژ های نماتعیین محل دقیق نصب قطعه اول آنکراژ نما توسط ریسمان کشیجوشکاری قطعه اول آنکراژ نماکنترل نمودن محل نصب آنکراژنمایی از آنکراژ های قطعه اول نصب شدهساخت قطعه دوم آنکراژ های نما در کارگاه ساختدپوی قطعه دوم آنکراژ های نما در کارگاه ساختقطعه دوم آنکراژ نما پس از گالوانیزه شدنکنترل ابعادی قطعه دوم آنکراژ های نما توسط دستگاه نظارتنصب قطعه دوم آنکراژ نما برروی قطعه اول و فیکس نمودن آن توسط پیچ و مهرهنصب قطعه دوم آنکراژ نما برروی قطعه اول و فیکس نمودن آن توسط پیچ و مهرهنمایی از آنکراژ های قطعه دوم نصب شدهنمایی از آنکراژ های قطعه دوم نصب شدهبرشکاری و سوراخکاری پروفیلهای نما در کارخانه ارومیهبرشکاری و سوراخکاری پروفیلهای نما در کارخانه ارومیه
بارگیری و حمل پروفیلهای برش خورده به محل پروژهدپوی پروفیلهای آماده نصب در محل پروژهساخت قطعه سوم آنکراژهای نما در کارگاه ساخت ( قطعه زیرسقفی)دپوی نبشی های برش خورده جهت نصب قطعه سوم آنکراژ نما ( قطعه زیر سقفی )سوراخکاری سقف جهت نصب قطعه سوم آنکراژ نما ( قطعه زیرسقفی )مونتاژ اولیه قطعه زیرسقفیجوشکاری نبشی مهاری قطعه سوم آنکراژنمایی از قطعات زیرسقفی تکمیل شده

تاور کرین به منظور سهولت در نصب پانل های نما

هفته دوم اسفند
بتن ریزی سقف تراز 8.60-  در محدوده ضلع شرقی برج های میانی و شمالی


تکمیل کاری جوش تیرهای فرعی سقف سازه نگهبان برج های میانی و شمالی


تهیه نمونه از بتن ریخته شده در تراز  8.60- سازه نگهبان شرقی برج های میانی و شمالی، جهت تعیین مقاومت فشاری بتنهفته اول اسفند
ادامه جوشکاری اتصالات تیرهای فرعی سازه نگهبان شرقی برج شمالی


ادامه قالب بندی سقف تراز 8.60- سازه نگهبان شرقی برج های میانی و شمالی
ادامه قالب بندی و آرماتور بندی دیوارهای حائل ساختمان تاسیسات مرکزیادامه مونتاژ قطعات رواق پیرامونی برج شمالی و میانی در ضلع غربیادامه مونتاژو تراز نمودن رواق پیرامونی برج شمالی در ضلع غربی

هفته پایانی بهمن
ادامه بتن ریزی ستون ها و دیوارهای شماره 1، 2 و 4 ساختمان تاسیسات مرکزی

  نمونه برداری از بتن دیوازهای ساختمان تاسیسات مرکزی جهت آزمایش تعیین مقاومت فشاری توسط عوامل دستگاه نظارتشروع قالب بندی سقف تراز 8/60- سازه نگهبان شرقی برج میانی

ادامه مونتاژ، نصب و جوشکاری قطعات رواق پیرامونی در ضلع شرقی برج های میانی و شمالیهفته دوم بهمن
آماده سازی ورق های نشیمن تیرهای سازه نگهبان ضلع شمال جهت اتصال به ساختمان تاسیسات مرکزی
ادامه جوشکاری تیرهای فرعی سازه نگهبان شرقی برج میانی و شمالی

ادامه قالب بندی و آرماتور بندی ستونهای ساختمان تاسیسات مرکزیادامه قالب بندی وآرماتوربندی دیوارهای حائل ساختمان تاسیسات مرکزیادامه نصب و مونتاژ قطعات رواق پیرامونی ضلع غربی برج میانیورود محموله جدید پروفیل های نما به کارگاهورود محموله جدید قطعه سوم آنکراژ نما
هفته اول بهمن
ادامه عملیات قالب بندی و آرماتور بندی دیواره مخازن، دیوارهای حائل و ستونهای ساختمان تاسیسات مرکزی و آماده سازی محل های مورد نظر جهت بتن ریزیادامه مونتاژ رواق پیرامونی برج های میانی و شمالی و شروع جوشکاری آنها پس از کنترل و انجام آزمایشهای مربوطه، توسط عوامل دستگاه محترم نظارت

ادامه تیرریزی سازه نگهبان ضلع شرقی، در بلوکهای میانی و شمالی و مونتاژ آنها در محل مربوطه

خرید آرماتور مورد نیاز برای ساختمان تاسیسات مرکزی و انجام آزمایشهای مورد نیازهفته پایانی دی
دمونتاژ نمونه نمانصب و جوشکاری قطعات رواق پیرامونی برج میانیادامه قالب بندی و آرماتوربندی دیوارهای حائل ساختمان تاسیسات مرکزی

هفته سوم دی
نصب قطعه سینترفلکس در نمونه نما ضلع غربی

ورود محموله جدید پروفیل های نما به کارگاهبتن ریزی پارت چهارم دیوارهای حائل ساختمان تاسیسات مرکزی

نصب تیر اصلی در ضلع شرقی سازه نگهبان برج میانیمونتاژ قطعات رواق پیرامونی برج

هفته دوم دی

تست جوش قطعات رواق پیرامونیادامه آرماتور بندی و قالب بندی پارت چهارم دیوار های حائل ساختمان تاسیسات مرکزیادامه مونتاژ قطعات رواق پیرامونیادامه نصب تیرهای اصلی سازه نگهبان در برج میانیادامه نصب قطعه دوم آنکراژهای نماهفته اول دی
ورود محموله جدید پروفیلهای نما به کارگاه

نصب تیرهای اصلی اتصال سازه نگهبان به سازه اصلی در ضلع شرقی برج میانیادامه مونتاژ قطعات رواق پیرامونی برجادامه نصب قطعه دوم آنکراژهای نما در ضلع غربی برج جنوبیهفته دوم آذر
ورود محموله جدید تیر اصلی سازه نگهبان و رواق پیرامونی
ادامه مونتاژ و جوشکاری قطعات رواق پیرامونینصب تیرهای اصلی سازه نگهبان  شرقی برج میانیادامه آرماتور بندی و قالب بندی پارت چهارم دیوارهای حائل ساختمان تاسیسات شمال سایت


هفته اول آذر

ورود محموله جدید قطعات رواق برج های میانی و شمالی


ورود محموله جدید تیرهای اصلی سازه نگهبان برج شمالینصب تیرهای اصلی سازه نگهبان شرقی برج میانی

بتن ریزی دیوار حائل شمالیادامه قالب بندی وآرماتور بندی دیوار حائل شمالی

انجام تست جوش قطعات مونتاژ شده رواق


بتن ریزی فونداسیون ساختمان شمال سایتهفته پایانی آبان

ورود محموله جدید پروفیلهای نما از کارخانه ارومیه


قالب بندی و آرماتور بندی دیوار حائل ضلع غربی ساختمان تاسیسات


ادامه مونتاژ و جوشکاری قطعات رواق برج شمالی
ادامه نصب آنکراژهای نما در ضلع غربی برج شمالی
بازدید گروهی دانشجویان دانشگاه خواجه نصیر از پروژههفته سوم آبان

ورود محموله  جدید آنکراژهای نما به کارگاه جهت مونتاژ در برج شمالیورود محموله جدید قطعه دوم آنکراژ نماادامه جوشکاری قطعات رواقبتن ریزی بخش سوم مخازن و دیوارهای ساختمان تاسیسات شمال پروژهبازدید مشاور سازه جناب آقای دکتر میرقادری از پروژهقالب بندی و آرماتور بندی بخش سوم مخازن و دیوارهای ساختمان تاسیسات شمال پروژههفته دوم آبان
مونتاژ قطعات رواق برج میانینصب آنکراژهای نما در ضلع شرقی بلوک شمالیجلسه اجرای پوشش ضد حریق سازه برج
با حضور جناب آقای امیر هاشمی مقدم ( شرکت Aria Fire Consultancy )
و
معمار پروژه جناب آقای مهندس وزیریجلسه هماهنگی معماری با حضور جناب آقای مهندس وزیریرنگ کاری اتصالات سازه نگهبانقالب بندی مرحله سوم دیوار مخازن موتورخانه شمال سایتافزایش ارتفاع تاورکرین 12 تنتکمیل کاری نصب تیرهای فرعی طبقات زیرزمینکارگاه ساخت قطعات آنکراژ نماهفته اول آبان
بتن ریزی سقف همکف سازه نگهبان برج شمالی ضلع غرباتمام نصب رواق های برج جنوبیتکمیل نصب آنکراژهای برج شمالیتابستان 93
نصب رواق های برج جنوبی
تیرریزی، قالب بندی و بتن ریزی سقف سازه نگهبان ضلع غربی برج شمالیاجرای دیوارهای حائل ساختمان تاسیساتجابجایی تاور کرین 12 تن